HUDEBNÍ ZASTÁVKA 333

Kapela Marian 333 a jejich projekt HUDEBNÍ ZASTÁVKA 333 podporuje živou hudbu v regionech i místní kapely, pomáhá menším kapelám zahrát si na profesionálním pódiu, zviditelnit se, získat kontakty a nabrat zkušenosti.

"HUDEBNÍ ZASTÁVKA 333 si za krátkou dobu získala mnoho příznivců i partnerů, kteří projekt podporují ať mediálně, či finančně. Bez partnerů by bylo zhola nemožné podobnou akci zorganizovat a jsem rád, že si projekt získává postupně jméno a ohlas" přiznává Marian.

Zahrát si před větším publikem, na profesionálně ozvučeném pódiu je pro začínající kapely těžce realizovatelné a finančně velice nákladné. Přitom bez podobných zkušeností se nahoru a do širšího povědomí dostává jen těžko. Začínajících kapel je čím dál více a pořadatelů ochotných riskovat ubývá, protože je to velmi náročné na organizaci a finančně to může být docela velké riziko pokud vám třeba jen zaprší na dvě hodiny.

Organizátor musí být především srdcař, jinak je to blázen. Frontman kapely Marian 333 si je toho velice dobře vědom a jeho projekt vznikl pro tyhle účely.

HUDEBNÍ ZASTÁVKA 333 je skvělou příležitostí pro talentované kapely, které se chtějí ukázat světu. "Jako začínající kapela 333 jsme vůbec neměli moc příležitostí si zahrát; nevěděli jsme na koho se obrátit a bylo to velmi těžké. Teď už jsme trochu v lepší pozici (smích ) a také nám někdo pomáhal abychom si mohli vůbec někde zahrát. Tak teď do beru jako povinnost pomáhat druhým. A razím heslo Jednou dáš, třikrát se ti vrátí a zatím mne to funguje." říká Marian.

TAKOVÁ BYLA ZASTAVKA 333